Kód:
Bat. 7Ah, LCD, 250W motor + konektory WP
Připraveno k odeslání
17.100 Kč


Elektrosada 7LCD

 

Tube baterie 36V, přední motor 250W

Vysoce výkonná sada MXUS. Možnost namontování na všechna kola, kabely s konektory a motor již v ráfku 20”, 26” a 28”.

Motor 36V/250W stejnosměrný bezkartáčový, nové provedení - nejvýkonějšší motor na trhu EU, vestavná šířka 100 mm.

Válcová baterie Li-Mn 36V/ 9Ah, váha 3, 1 kg, životnost min. 700 cyklů při průběžném dobíjení. Uzamykatekné hliníkové pouzdro pro uchycení baterie v místě nasiče na láhev.

Nabíječka až 42V/2A, doba nabíjení prázdné baterie 5-6 hodin, nabíjet můžete v jakékoliv stavu vybití baterie. 

El. řídící jednotku (kontrolor v plastovém voděodolném pouzdru) k umístění na rámu kola. Kolečko s magnety a senzor s kabelem-snímá otáčení pedálů (PAS asistence) kontrolní jednotka propojuje a řídí celý systém.

Kompletní ovládání systému na řídítkách. Akcelerační páčka a navíc LCD displej, ukazující aktuální rychlost, najeté km, stav baterie a zvolenou dopomoc mototru. Motor se automaticky vypne při aktivaci brzd (aktivní senzor na brzdových pákách s vypínačem dvojitá brzdící funkce). Při zabrzdění vypíná celý system. Svorkovnice motoru-slouží jako kryt konektoru motoru-upevňuje se na vidlici.

Hmotnost celé sady 9 kg včetně baterie a ráfku.

Funkce: jakmile začnete šlapat, motor se rozjede na rovině rychlostí až 25 km/h čímž Vám dopomáhá při šlapání, při stisknutí akcelerační páčky je možné rychlost regulovat nezávisle na šlapání 25 km/h (akcelerátor zvyšuje výkon i např. v kopcích).

Dojezd dle profilu trati a váhy jezdce 35-60 km.