Kód: ASSUS_Cross
ASSUS_Cross

Výrobce: Assus
Poslední kusy na skladě!
28.400 Kč
Datum dodání: 3 - 5 Dny
(Hmotnost: 23 kg)


Elektrokolo ASSUS Cross

 

Nová řada elektrokol ASSUS MTB, pánský rám 19"-21"

Motor 36V/250W stejnosměrný bezkartáčový, nové provedení - nejvýkonějšší motor na trhu EU, vestavná šířka 100 mm.

Válcová baterie Li-Mn 36V/ 7Ah, váha 3, 3 kg, životnost min. 700 cyklů při průběžném dobíjení. Uzamykatekné hliníkové pouzdro pro uchycení baterie v místě nasiče na láhev.

Nabíječka až 42V/2A, doba nabíjení baterie 4-6 hodin, nabíjet můžete v jakékoliv stavu vybití baterie. Doporučujeme nabíjet v kratších cyklech

El. řídící jednotku (kontrolor v plastovém voděodolném pouzdru) k umístění na rámu kola. Kolečko s magnety a senzor s kabelem-snímá otáčení pedálů (PAS asistent) kontrolní jednotka propojuje a řídí celý systém.

Kompletní ovládání systému na řídítkách. Akcelerační páčka s LCD displejem, indikátor stavu baterie, ukazuje čas, aktuálně najeté km a aktuální rychlost v km/hod. systém motoru cut/off s vypínačem systému na brzdových pákách (dvojitá brzdící funkce). Při zabrzdění vypíná celý system. Svorkovnice motoru-slouží jako kryt konektoru motoru-upevňuje se na vidlici.

Funkce: jakmile začnete šlapat, motor se rozjede na rovině rychlostí cca 16 km/h, při stisknutí akcelerační páčky se rychlost zvýší na 25 km/h (akcelerátor zvyšuje výkon i např. v kopcích). Akcelerátor není standardně dodáván, není součástí dodávky.

Dojezd dle profilu trati a váhy jezdce 45-70 km.

Parametry kola: